grupa Słoneczka

Projekty

Grupa Słoneczka w roku szkolnym 2022/2023 po raz kolejny będzie brała udział w Ogólnoposkim Projekcie Czytelniczym "Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury". Poprzez udział projekcie chcemy zarazić dzieci miłością do książek i czytania. Dzieci przez cały rok będą realizowały kolejne moduły proejktu. Mam nadzieję, że z Państwa pomocą, nasze Słoneczka zrealizują wszystkie misiowe zadania. Zapraszam do zapoznania się z regulaminem projektu oraz harmonogramem realizacji modułów. Więcej szczegółowych informacji będą otrzymywali Państwo na bieżąco podczas realizacji projektu.
Pozdrawiam, pani Gosia :)

REGULAMIN PROJEKTU:regulamin_MALY_MIS.pdf

W ramach realizacji projektu podejmować będziemy różnorodne aktywności inspirowane historią, legendami i ważnymi miejscami z różnych regionów Polski. Projekt ma na celu zaszczepienie w dzieciach od najmłodszych lat  ideę lokalnego patriotyzmu oraz miłość do ojczyzny. W każdym miesiącu (od września do maja) będziemy wykonywać zadania związane ze wskazanym regionem Polski. Wiecej szczegółów wktótce :)

Cele projektu:
+propagowanie idei lokalnego patriotyzmu;
+kształtowanie postaw patriotycznych;
+rozbudzanie miłości do ojczyzny
+poszerzanie wiedzy o Polsce a także o jej poszczególnych regionach;
+nawiązywanie współpracy ze środowiskiem lokalnym;
+aktywizowanie środowiska przedszkolnego