Kącik Rodzica

Procedura_podawania_lekow_w_przedszkolu.pdf

Wewnętrzne_procedury_bezpieczenstwa_zdrowotnego.pdf wg GIS z dnia 31.03.2022

Praca zdalna

Jeśli zajdzie taka konieczność np. w przypadku decyzji Sanepidu o zamknięciu placówki, przedszkole będzie prowadzić nauczanie w formie kształcenia na odległość - materiały dydaktyczne do pracy w domu będą udostępniane na stronie internetowej na każdy dzień tygodnia.

Materiały dydaktyczne do pracy z dzieckiem w domu będziemy udostępniać w zakładkach danej grupy: Stokrotki, Biedronki, Słoneczka.

Zgodnie z Rozporządzeniem MEN (w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19) w okresie ograniczenia funkcjonowania przedszkola mamy obowiązek realizowania podstawy programowej wychowania przedszkolnego w formie kształcenia na odległość.

W przypadku przedszkoli i uczniów klas I-III szkoły podstawowej nauczyciel ma obowiązek poinformowania rodziców o dostępnych materiałach, a także możliwych sposobach i formach ich realizacji przez dziecko w domu.

Materiały do pracy z dzieckiem w domu udostępniane są na naszej stronie internetowej, są to m.in.: filmy edukacyjne, linki, polecenia do zadań, karty pracy, piosenki, instrukcje do wykonania prac plastycznych oraz ćwiczeń ruchowych.